Kopegim Yati Komutunuogrenmiyor

Kadirbyrk

Arkadaslar koepgime kac gundur yat komutunu ogretmeye calisiyorum bir turlu ogrenmiyor 2 aylik suan ama siz diyecekseniz ki 2 aylikken zaten ogrenmez ama ben 2 aylikken oturu ve pati vermeyi ogrettim ve max 3 gunde ogrendi ama yat komutunu ogrenmedi sizce neden ?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

eğitim zamanının dışında kendisi yattığı zaman yat kelimesini net bir şekilde tekrarlayarak ödüllendirin

Cotontzu_Siri

ve bir komutu öğretip geçmeyin, yavru köpekler çabuk unuturlar. öğrettiğiniz şeyleri sürekli tekrar edin, üstüne yeni komutlar ekleyin

Kadirbyrk

Tekrar ediyoruz zaten ama bir sekilde ogrenemiyor acaba é aylik oldugu icin anca bu kadar seyimi ogrenebiliyor sizce o yuzden mi?

Cotontzu_Siri

olabilir. nasıl öğretiyorsunuz

Kadirbyrk

Norma burnunun ustinde tutup asagi egdirme varya o olmuyor ilgisini cekmiyor bende mamasini gosteriyorum otur diyorum oturuyor ve ben kendi ellerim on iki patisini one cekiyorum o sirada yat diyorum ve mamasini veriyorum

Cotontzu_Siri

Kendi isteğiyle yapmasını sağlayın