Sadece Kuru Mama Vermek Zayıflatır Mı?

georgestaub

Arkadaşlar kuru manaya geçtim ama sadece kuru mama vermek kedi/köpeği zayıflatır mı?

bana sanki sadece kuru mama ile tam beslenemiyormuş gibi geldi, öyle midir?

1 CEVAP

dollfacepersian

Hayır,kuru mama barf tan sonra en iyi besleme çeşididir. Kaliteli bir kuru mama hayvanın ihtiyacı olan tüm vitaminleri yeterli oranlarda içerir, içeriğindeki et vb. şeyler hayvanın protein,besin,enerji vb. ihtiyacını tam olarak karşılar.
İsterseniz kuru mamanın yanında haftada birkaç kez kaliteli bir yaş mama verebilirsiniz