Cama Asılan Kedi Yatağı

iTyoxQPr

Merhabalar cama asılan kedi yatakları önerebilirmisiniz?

7 CEVAP

patipatili

ben de ********dan aldım en çok değerlendirmesi olanı sanırım en uygun fiyatlı oydu zaten hepsi aynı kedim de kullanıyor fakat yatağa gerilen kumaş çok kalitesiz bence cırt cırtlar kumaşa yapışıyor ve kumaşı tiftik tiftik yaptı kedim de o kısmı yırttı. yani çok kaliteli bir şey beklemeyin bahsettiğimi alacaksanız 50 tl gibi bir fiyatı vardı. ama fiyatına göre alınabilir bir ürün daha kalitelilerine ayıracak bütçeniz varsa daha uzun ömürlü olur

Beyzaduman

Ben kullanıyorum ve neredeyse tüm gününü orada geçiriyor. Kuşları,yoldan geçen insanları izliyor. 😻😻
Aslında evi var ama geceleri bile orda uyuyor.

nil7

İnternette 50 tlye almıştım ben tredyoldan bakabilirisniz yeni aldım hatta çok seviyor etrafı izliyor beyefendi 🐾

iTyoxQPr

Bende 1 tane mevcut ama ueni düzgün birşey alma istiyorum. Varsa link veya isim marka söylerseniz sevinirim

Mert2021

Ben de almayı düşünüyodum fakat çok fazla dayanıksız yorumu gördüm. Genelde 5kilo üstü kedileri taşımıyor diyorlar.

Firuzecik

Petzoom markalı iki tane var bizde. Vakum ve taşıma konusunda hiç bir sıkıntı yok bazen 2 kedim tek yatakta yatıyor. Ancak kumaş ve cırt cırtları kalitesiz. Cırtcırtlı olan kısmı boydan boya diktim üzerine battaniye tarzı bir şey serdim. Bir de ipleri tutan kısımdaki demiri iyice sıkıştırmak gerekiyor. Bunların dışında bi sorun yok :l

nil7

@patipatili evet o kısmı iyice dikip çarsafla dolayıp kaparsaniz oturma yeri sağlam oluyor ben öyle yaptım çıtclçitlı yeriyle oynayamıyor yoksa dişleyip açıyordu :)