Kısırlastırma Sonrası İstirahat Süresi

Tsubasa9

Sokaktaki disi bir kediyi kısırlastırdık ve yara bölgesinin temiz kalması için eve aldık. Acaba kac gün evde tutmalıyız güvenle dısarı salabilmek için ?

6 CEVAP

kedilikizzz

Dikişlerin iyileşmesi ve güvenle dışarı bırakmanız için bir hafta evde tutmalısınız en az bir hafta. 10 gün kalsa çok daha iyi olur.

Tsubasa9

Evde 2 tane de kırık ameliyatı gecirmis kedi varda baya zorlanıyoruz bakımlarında. 1 haftadan önce bırakmamaya calısıcaz o zaman tesekkürler cevaplar icin

PERIveLIDYA

Biz de kırık bacaklı bir kediyi ameliyat ettirmiştik. Dikişleri için 10 gün kaldı evde.

zehraaozlu

3-4 gün mutlaka istirahat etmeleri gerekiyor, sonrası kedinin direncine bağlı

zehraaozlu

Aa affedersiniz ben dişi ayrıntısını atlamışım kedilikizzz haklı

zehraaozlu

3-4 gün mutlaka istirahat etmeleri gerekiyor, sonrası kedinin direncine bağlı