Aldığım Yaş Mamada Domuz Eti Var

Ixterene

Aldığım mamayı geri iade edeyim mi yoksa yedireyim mi

31 CEVAP

Kediniz artık dinsiz bir kedi bence iade edin. Allahsız kedi terör estirdi diye haberlere çıkarsınız lol

brokingbad

domuz eti hayvana nasil günah olabilir djjdjdjdj

simbakedi

genis capta dusunup domuzun sagliksiz oldugunu soylemisler de sanki bizim mamalarin icindeki et icin gidip saglikli hayvan kesiyorlar. hepsi birbirinden sagliksiz kuru ve yas mamalar zaten bu kadar ince dusunmeye gerek yok :D

Sselin1

Yedirin :) hicbir zarari yok domuz etli bir suru kedi mamasi var zaten.

emreovec

Sorun olmaz domuz etinin kediye. Mama içeriği de fena gibi durmuyor.

blue_hpood

sjdhsjsj efsane soru

Ixterenettt

KEDIM ARTIK DINSIZ FKWOGLSLGO

Ebranur

Lütfen hemen tövbe etsin .bi abdest bişi alsın xmxmsösööd tövbeee

Tmr_oguz

Domuz eti günah bence yedirme ☺️

Elifsu17

Hahhaha hayvana günah değil :DDDDDD

Patili_1

Bence vermeyin tabiki hayvanlara günah değil ama biliyorsunuz ki domuzlar leşlerle, çöplerle besleniyorlar ve aslında günah olması da bu yüzden yani domuz eti aslında çok sağlıksız bu yüzden vermeyin derim günah olduğu için değil sağlıksız olduğu için vermeyin!

Patili_1

Patileblebi çok güzel açıklamış ama patileblebi bence sokak hayvanlarına da vermemelisin çünkü onlara da zararlı ev kedisi sokak kedisi farketmez bence çöpe at

putmeinatrance

Dinden çıkma ihtimali yüksek sakın yedirmeyin sakın

Bu sorunuz bazı yerlerde yayılabilir uyarayım :D domuz bize haram, hayvanlara değil, böyle olduğu halde bile kimbilir bizim gıdalarımıza ne kadar katılıyordur gizlice. Ayrıca tavukların neler yediğini bi bilseniz :D

Ixterenettt

Tüm cevaplar için çooook teşekkür ederim