Tavuksuz Kaliteli Bir Kitten Mama?

pongul

Tavuk içermeyen kaliteli bir kitten mama tüm araştırmama rağmen bulamadım? Var mıdır? gelecekte belki kullanma ihtimalim olabilir, aylarca sadece tavuklu mama vermek istemiyorum.

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Taste of the wild

patili

ever orijen ve avana all life stages. ama bazı insanlar illa üzerinde kitten yazan bir mama kullanmak isteyebiliyor. ben mesela şuan yavru kedim olsa orijen six fish kullanırım. tavuğa alerjisi olup olmadıgını bilemem çünkü. büyüğün var mesela

dollfacepersian

Orijen Six Fish Cat ve Acana Pasifica tamamen balık içeriyor ve hem yavru hem yetişkin kedilerin tüketimine uygunlar. Yüksek kaliteli mamalar ikiside

dollfacepersian

Orijen nin tüm serileri için yavru ve yetişkin kediler için kullanılabileceği yazıyor. Orijen nin değerleri Acana'dan yüksek diye biliyorum. Belki yavru kedilerin ihtiyacını karşılayabilir

İki marka için de konuşuyorum, yavru kediler için yetersiz kalması gibi bi durum söz konusu olmaz. 3aylıkken kullanmaya başladım orijen six fish.Şuan 7 aylık kedim.Ne gelişiminde bi sıkıntı oldu ne hareketliliğinde. Uzun mesafe maratoncu gibi evin bi köşesinden diğerine koşturup duruyor bütün gün.Dışkılaması çok düzenli mesela.En çok dikkatimi çeken şey bu oldu.Bu süre zarfında kedime orijen haricinde nerdeyse hiç farklı besin vermedim veterinerimin tavsiyesi üzerine.( haftada 3 kere multivitamin hariç) bi süre de evde kendim hazırlayıp verdiğim bi mama vardı ara ara ondan verdim.Fiyat olarak sizi yormayacaksa alınabilecek en iyi mama kesinlikle.

orijenin resmi internet sayfasından detaylı bilgi edinebilirsiniz mama ve içeriğiyle alakalı

pongul

@siri towlarda formülün ismi farklı olsa da içinde tavuk olduğunu gördüm. örneğin: "Taste Of The Wild Rocky Mountain Rosto Geyik Eti Ve Somon Fümeli "in ilk içeriği tavuk...

@dollfacepersian @haydangelenadam six fishe bakacağım, aklıma yatmaya başladı. fikirler için teşekkürler.

patili

ever orijen ve avana all life stages. ama bazı insanlar illa üzerinde kitten yazan bir mama kullanmak isteyebiliyor. ben mesela şuan yavru kedim olsa orijen six fish kullanırım. tavuğa alerjisi olup olmadıgını bilemem çünkü. büyüğün var mesela

pongul

pacifica kullandım öncesinde ancak kitten mamalar kadar yeterli olamayacağı belirtilmişti forumda. all life stages dese de yetersiz kalabiliyormuş. orijen cat&kitten tavsiye edilmişti ancak o da tavuk içeriyor ...

pongul

six fish detaylı analize bakacağım