Bu Kedinin Gözü İyileşir Mi?

Merhaba biliyorum cevabınız veterinere götürmem yönünde olur muhtemelen ama götürdüm zaten cevabı yalnızca damla ve merhem tavsiyesi ve iyileşmezse alırız oldu. Ben ameliyata almasını bekliyordum ama almadı belki de çok küçük diyedir bilemiyorum... Buradaki vetlere pek guvenmiyorum açıkçası küçük bir şehirde yasamaktayim. Barınaktan aldım diyince de çoğu belediyeye yönlendirdi zaten. Aranızda vet varsa ya da gözü bu halde olup iyilesen kedisi olan varsa tavsiye verebilir mi? Günde iki kez damla damlatıp merhem sürüyor bir kez de antibiyotikli ilaç veriyorum. Sağ gözü (kapalı olan) 10 gündür düzeliyor gibi çok mu zaman alır bu? Bir de sol gözünün düzelmesi imkansız mıdır?

7 CEVAP

Vet de baktı ve pek bir şey yapmadı:/ zaten ekstrem bir seyse uygulamam fakat vete gitmeden önce araştırıp damla ve merhem sürmeye başlamıştım zaten vet mucize bir çözüm sunmadi uyguladigim seye devam etmemi soyledi olmazsa alırız dedi. Benim en ilk merak ettiğim şeyde zaten böyle gözü olan bir kedinin iyilestigini bilen damla merhemle iyilestiren var mı ya da vet ameliyat olmaz bu diyerek kolayina mı kaçtı?

Hanili kadın gibi ben de zaten'e evrilmişim gibi oldu asdf burada yüce divana çıkarılıyor gibi hissediyorum arkadaşlar gerilmeden bi cevap okuyamıyorum zaten:/

Reyyanhan

Bunun cevabını bu formda bulamazsınız bence. Çünkü kedinin gözü neden nasıl o hale geldi doktor ne damlası verdi. Neden kaynaklı . Bakmak lazım resimden ne çıkarabilir insanlar pek bilmiyorum . Ama verilecek tavsiyeler ı vet e sormadan uygulamayın lütfen

georgestaub

çok kötü duruyor :( inşallah iyileşir ama sağ gözü çok kötü

Cotontzu_Siri

Sol düzelebilir ama sağ pek umutlu gözükmüyor

Therumeysa

sol katarakta dönmüş sanki cerrahi mudahale ile duzeltilmesi gerek universite hastanesi varsa bir gotue derim zor olsada bu gozlerde iyilesmeyecek bi durum yok ama sadece kremle merhemlede iyilesmez belki ameliyat parasi icin boyle soylemis olabilir ler sen bu isin pesini birakma baska veterinerlerede götür ama en sagliklisi varsa universite hastanesi olur

Şuraya bakın, mutluluktan sarhoş oldum: https://www.instagram.com/p/BVcD_hpl4Ix/?taken-by=elazigsahipsizpatiler

Teşekkür ederim cevaplarınız için.