N&D İçeriği

Berrefilizzz

Herkes n&d nin içeriği değişti diyor tam olarak neyi değişti biri bilgilendirirse sevinirim 7-8 aydır kullanıyorum çok memnunum içine zararlı birşey mi koymuşlar

6 CEVAP

Ayselifcoco

Biz severek kullanıyorduk fakat ocak sonundan sonra aldığımız iki pakette biri yavru biri kısır düşük tahıllı olan mamalarda renk ve koku değişimi farketmemin üstüne, çocukların bir önceki paketteki iştahla yememeleri ve kakalarının yumuşaması üzerine içerik değişimi olduğunu düşündüren durumdur. Kusma şikayeti de başka kullanıcıların yaşadığı bir durum son aylarda.

Firuzecik

Normalde ilk içerik taze et ve ikinci içerik kurutulmuş etti. Şimdi ikinci içerik o etin proteini şeklinde değişmiş.

minky

İçerikte değişiklik yok sadece fediad(aafcoda olabilir) kurutulmuş etin et olarak yazılmasını yasakladı ve proteini yazılıyor artık

Nadenge

Ben de şubattan beri kullaniyorum dediğiniz gibi hiçbir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Mevsim geçişinde olmamıza rağmen tüy dökümü neredeyse yok denecek kadar. Dışkısında da herhangi bir yumuşama olmadı. Maddi imkanım elverdiği müddetçe kullanacağım bir mama.

Berrefilizzz

Teşekkür ederim

Berrefilizzz

Evet bizde çok memnunuz herkes birden öyle yazınca dedim acaba ne koydular içine korktum açıkçası