Kedim Sürekli Miyavlıyor Kısırlastırdım

Kedımı kısırlastırdım bi kaç gün oldu bazen kasılıyor ole yatıyor kucağıma ıkı gundur de mıyavlıyor bana bakıp ılk gunler yaş mama verdım ıkı gundur vermedım zararlı olur dıye mamasına gıdıyor koklayıp bana bagırıyor yaş mama versemmi alışsın da ıstemıyorum ameliyattan dolayı acaba kuru mama yemesı zor mu oluyordur

3 CEVAP

dezgicavus

Ben sadece ilk gün bir paket yaş mama verdim, devamında kuru ile devam etti bir sıkıntı olmadı.

alabalik32

1 Nisandw kısırlaştırdım. İlk gün yaşmamayla besledim. Ertesi gün kurumamaya geçtim.

Bende 30 marta yaptırdım bir nisanda eve götürdüm ama kafasında boyunluk var çok zor bu sekılde ya kendını yalayamıyor tuvaletıne carpıyor falan bitsin diye gün sayıyorum