Kedimin Evden Kaçmaması İçin Ne Yapabilirim?

radagast

kedim 1 yaşını geçti ve erkek. 1 yaşını doldurduğunda kısırlaştırdım, kısırlaştıktan 2 gün sonra evden çıktı ve 1 hafta boyunca hiç gelmedi. Geldiğinde ise kuyruğu kırılmıştı, kırıldıktan 1 hafta sonra ise kuyruğunu kestirmek zorunda kaldım.

fakat, kuyruk iyileşince bıraksam dışarı, bir daha gelir mi gelmez mi bilmiyorum. gelmeme ihtimali var, dışarıya çok düşkün çünkü.

bu durumda ne yapmam gerekir? gps tasmalara baktım fakat fiyatı oldukça yüksek. hiç çıkarmasam ayrı dert.

tavsiyeleriniz var mı acaba?

3 CEVAP

gozdeyilmaz

Kedinin çıkmasına izin vermemek bu kadar basit

ruthiees

kaçmaması için önlemler almaktan başka şansınız yok

radagast

cevabınız için teşekkür ederim fakat cevabınızın pek çözüm odaklı olduğunu söyleyemeyeceğim, benim sorduğum sorudan farkı yok çünkü cevabınızın.