Su Kabı

ruthiees

kedim dün akşamdan beri su kabını düşürüyor ters çeviriyor devirmeye fln çalışıyor dünden beri 5-6 kez suyunu değiştirdim devirdiği için yeni su koyduğumda (hep aynı su) biraz içip sonra gidiyor sizce neden normal hiç böyle yapmazdı

4 CEVAP

pisicikimm

Benimki de sanki top yuvarlarmış gibi su kabını sürekli patisiyle ittiriyor,her yer su oluyor. Eğlenmek için yapıyorlar herhalde ben de anlamadım bir türlü. Bu hareketi yaparken iple topla falan dikkatini başka şeylere çekiyorum ben.

zba7

Eğer su kabınız küçükse bıyıkları değdiği için rahatsız olmaya başlamış olabilir. Daha geniş bir kapta verip tepkisine bakın isterseniz.

dezgicavus

Aynı sorunu bende yaşadım resmen oyun oynuyor, önce altına bez koydun biraz ıslatıp, ama o bezide sürekli nemli tutmak gerekti. Sonra bir kutunun içine koydum su kabını o şekilde unuttu. Sonra zaten yüksek olan mamalıklardan aldım

siriniko29

Daha geniş, derin bir su kabı deneyin. Temiz olduğuna emin olun ve deterjan kokmadığına. Suyunu yanında koyun dikkatini çeksin