Çay Ağacı Yağı

ezgiisc

Merhabalar.Sineklik yaptırdık.Kedim daha sineklikle tanışmadı.Sinekliği yırtmaması için,ondan uzak durması için birşeyler araştırıyorum da.Kedi kovucu sprey deneyen varmı ve çay ağacı yağından nefret ederlermiş onu kullanan varmı?
Mesela ben ilk tanışmasını çay ağacı yağını biraz sulandırarak sinekliklere sıkıp üstüne de kedi kovucu spreyleri sıksam işe yarar mı sizce? Yada tam tersi sırayla.Yardımıcı olabilir misiniz lütfen.Yada farklı önerilerde bulunabilirsiniz.Yaşayıp tecrübe eden varsa.Çok teşekkürler

4 CEVAP

gozdeyilmaz

Bence işe yaramaz sineklik derken bu klasik dışa açılanlardan mı yoksa çelik iç tarafa monte edilenlerden mi? Eğer ki klasik olanlardansa kediniz odadayken camı açmanızı hiç önermem ne olacağı belli olmaz hem onu yırtıyorlar hem de en ufak bir yüklenmede açılıyor

Superisi814

Akordiyonlu olanlara hic guvenmeyin benimki vura vura heder etti , yerindeb cikartti.Takmali olanlara ds guvdnmeyin , patileriyle asiliyorlar , deliniyor, tirnak atiyorlar ve bastirinca asagi dusebiliyor.Tecrubeyle sabit.
Kedim degil sineklik düştü.

ezgiisc

Yok,açılmayanlardan.Yani bazıları akordiyonlu bazıları sabit bazıları da kaydırmalı

ezgiisc

Bakacağız artık ne olacak :(