Cook Acilll Kedim Cok Kotu

Yeni aldik iki aylik ve ishal oldu yemek yemiyor su bile icmek istemiyor sabah iki lokma yedi onuda kustu cok halsiz gorunuyor ishal ama diski yapmak istiyor ama yapamiyor belkide yemek yemedigi icindir ama cok endiseliyim veterinere goturemiyorum acil ilac tavsiyesi lutfenn

11 CEVAP

Tsubasa9

İshal kediler icin cok tehlikelidir veterinere götürsen cok iyi olur. Vücutta sıvı kaybı cok yapar zorlada olsa siringayla biraz su icirmeye calis arada tabi zorlamadan az icir. Yagsız seyler vermelisin bu konuda netten arastır ishal yavruya ne verilmesi gerektigini. Parazit kaynaklıysa kontil surup verebilirsin. Eger üsütmüsse diafurly ama bilemiyoruz tabi bunları ancak ilgili bir veteriner anlayabilir.

yasement

Veterinere götürün.

Linbonrick

Eğer veterinere götüremiyorsanız suyuna bir tatlı kaşığı tuz bir tatlı kaşığıda şeker koyup karıştırın ve içmesini sağlayın ishale gerçekten iyi geliyor. Umarım kediniz iyileşir

159deniz123

veterinere götürmek şart

patili

balkabagını haşla bir çay kaşığı kadar yedir.

catiecat

Bence de çok acil olarak kedinizi veterinere götürmelisiniz. Bu olay ciddi olabilir. Mamasını değiştirdiyseniz, böyle bir olayla karşılaşmanız normal. Bu yüzden kedilerde aniden mama değişikliği olmamalıdır. Eğer, hala veterinere gitmediyseniz, hemen gidebilirsiniz. *Nöbetçi Veteriner vardır.

ayseeny

aynısı ablamın kedisine oldu, aldık 3. gün sizinki gibi yeme içmeden kesildi ishal oldu kustu 6. gün vefat etti onca tedaviye rağmen çünkü hasta kedi vermişler.. umarım sizinkide bu şekilde olmaz ama napın ne edin derhal veterinere götürün

Kedi oldugunu yazmamisim

Cotontzu_Siri

Mama değişikliğinden gençlik hastalığına kadar her şey olabilir. Acil veterinere götürün.

Myca

Aynısı benim kedimede oldu ne verdiysek fayda etmedi veterinerde götürdüm olmadı ve vefat etti

Myca

Aynısı benim kedimede oldu ne verdiysek fayda etmedi veterinerde götürdüm olmadı ve vefat etti