Kedim 7 Aylıkmış

Sznyll

Kediyi sahiplendiğimizde eski sahibi 4 aylık dedi. İlk başta gözümüze biraz büyük gelmişti zaten. Veterinere götürdük 4 aylık olduğunu ama biraz büyük gözüktüğünü söyledim. Yok yok 4 aylık dedi. Kilosu kaç dedim 3 kilo dedi. 4 aylık bi kedi için fazla gibi geldi kilosu ama pek bilmediğim için bir şey demedim. Bugün o veterinerden memnun olmadığım için başka veterinere götürdüm. Orası kedinin 6 aylıktan büyük olduğunu söyledi. Kızgınlığa girdi mi diye sordu bizde girdi dedik. O zaman 7 maksimum 8 aylık dedi. Ve kilosu 2.5 çıktı. Hangisine inanacağımızı şaşırdık. Siz daha önce böyle bir şey yaşadınız mı?

3 CEVAP

mihriii

Ben kedimi kısırlaştırmak için başka bir veterinerle görüşmüştüm.Erken kızgınlığa girmişti zaten.Bu kedi 5 aylık olamaz 7-8 aylık falan,5 aylık kedi 2,600 olmaz zaten demişlerdi.Sonra bana geldiği günki videosunu atmıştım 2,5 aylıktı o zaman.Ona evet o civarda gözüküyor iyi beslenmiş demek ki demişlerdi.

mihriii

zaten sonra da dişlerini dökmeyr başladı yaşını doğru bildiğimizi anladık karışık yani bu işler

minky

Yapıya göre değişiyor aslında kedinizin yapısını bilmek gerek