Ankarada Ücretsiz Temiz Aşı Ve Test Yaptırabileceğim Yer Var Mı?

georgestaub

Arkadaşlar, bugün ankara veteriner kliniğini aradım, adam kan testi yapacaz sonuca göre aşıya başlayacaz karma aşı iç dış parazit olarak dedi fiyatı 250tl dedi, size komik gelebilir ama işsizim param yok malesef Allah biliyorya ölene kadarda param olmayacak.

oğlumu kaybetmek istemiyorum ona ücretsiz temiz kan testi ve aşı yaptıracağım veteriner öneriniz var mı?

hafta içi girmek ia

7 CEVAP

ursaminor

Şimdi biz burada veterinerleri gömüyoruz filan arada ama bakın bu insanların bir veteriner dükkanı açmaları oldukça pahalı. Aletleri vs. çok pahalı. Bu nedenle de ücret almaları çok doğal yaptıkları işler karşılığında.
Kedi sahipsiz olsa bir nebze yardım edilebilir. Ama siz onun sorumluluğunu alırken, bunun belli bir miktar paraya mal olacağını da biliyordunuz.
Yalnızca aşı içinse -ki umarım yarın öbür gün çocuğun başına bir hastalık gelmez bu durumda:( - bence Ankara'nın en iyi veterineri yerine daha mütevazı olanları seçebilirsiniz. Zira muhiti (kiralar bakımından) ve şöhreti (ne yazık ki bu ülkenin gerçeği) ne kadar artarsa, fiyatı da buna göre artıyor ve indirim yapma oranları (yeni müşteriye ihtiyaç duymadıklarından) düşüyor.
Gidip bu soruyu sorduğunuzda ve terslendiğinizde kendinizi kötü hissedebilirsiniz. :(
Bunu hiç istemeyiz.

o fiyat karma aşı iç dış parazit ve kan tahlili için çok pahalı başka yerlere sorun.

georgestaub

hafta içi gidecem son cümleyi yazamadım

kedisvr

Ucretsiz veteriner bulamayabilirsiniz ama hangi belediyeye bagliysaniz onun veteriner isleri mudurlugune bi goturun bence. kuduz asisini garanti ucretsiz yapiyolar ama digerlerini bilemiyorum. Durumunuzu anlatirsaniz diger asilarida ucretsiz yapabilirler ellerinde varsa

georgestaub

Sitede önerilen en iyi ankara vet kliniği ama 250₺ diyor hocam gitsem konuşsam daha sonra ödeme 2 ay sonra biriktirip ödesem kabul ederler mi?

georgestaub

arkadaşlar bildiğiniz balka yer varmı ? şuan 1.5 aylık 3 aylık olunca yaptırsam aşılarını sorun olur mu?

Ealbs

250 tlye ben 5 aşı yaptırıyorum bence bütçenize göre daha uygun bir yer bakın aynı zamanda güvenilir