Kedi İçin Antibiyotik Önerisi Olan Var Mı

mervecem

Merhaba arkadaşlar minik kedim kedi nezlesine yakalandı sürekli hapşuruyor ve burnu kuru. Vitamin olarak bir şurup kullanıyorum ama antibiyotik olarak bir şurup öneriniz var mı? günde ne sıklıkl kullanıcam? şuanda malesrf veterinere gitme imkanım yok.

5 CEVAP

yasement

Şimdi biri bişey önerir ama ya nezleden başka bir hastalıksa? Veterinere telefon da edebilirsiniz bence de o daha iyi tanır semptomları.

yasement

Ama hepsi para odaklı değil veterinerlerin, bence başka veterinerleri arayın yarın, hatta birkaç tane veterineri arayın derim. Ben özelden mesaj atayım mesela telefonla yardım aldığım bi kliniği.

crukosu

Veterinere gidemiyorsanız bile telefonla arayıp sorma imkanınız varsa arayıp bi sorun.Zira veteriner birşey demeden antibiyotik kullanmak iyi olmayabilir.

mervecem

Veterinerimizi arasam kesin der ki illa buraya gelin bakalım, muayene ücreti almadan ateşi çıktığında nasıl müdahale edeceğimizi bile söylemedi. O yüzden size soruyorum yoksa aramak tabi ki aklıma geldi.

dollfacepersian

Konuyla alakası yok ama merak ediyorum. Youtube kanalınizda açıklama yapmadığınız icin. Bu patik'ten sonra sahiplendiğiniz kedi mi?
Patik'in hastalığı neydi ve suan iyi mi?