Kudo Köpek Maması

Kudo marka soğuk sıkım köpek mamasının deneme boylarını denedik ve 1.5 yaşındaki French oğlum bayıldı. Büyük boy tahılsızını sipariş vermeyi düşünüyorum. Kullanan var mıdır acaba, yorumlarınız nelerdir?

4 CEVAP

End_19

Bu mamayı bende çok merak ediyorum. Kısa süreli deneme boyunu kullandım ancak uzun süreli kullanımda nasıldır acaba?

Dino0735

Biz denedik oğlum severek yiyordu ama mamada küçük böcekler kurtlar çıktı ondan bıraktık

zibityus

firmayla görüştünüz mü neden olmuş olabilir böceklenme ? saklamada bir sorun mu oldu ya da ıslandı mı acaba mama?

Dino0735

Buraya yazdığım yorum ile alakalı tehditvari şeyler yazdı firma bu gece garip.