Aylık Ne Kadar Mama

nhazalsahin

2 kedim bi ayda 4 kg en fazla 4,5 kilo mama yiyorlar bana az gibi geliyor sizde durumlar nasıl

10 CEVAP

tyguler

Tek kedim var, ayda 1.75 kg bitiriyor

Palyaco

2 kiloluk mama 1 ay 10 gün gidiyor ,8 aylık kedim

Lils

1.5 kilo mama ortalama 40 gün yetiyor bize ama ek olarak tavuk,balık veriyoruz sıklıkla

Az değil bence gayet iyi yiyorlar. Bizimki de hemen hemen öyle tüketiyor.

Sznyll

Bence normal bizim kediyede 1 ayda yaklaşık 2kg mama gidiyor.

Buketbayraktar

1 kedi için ayda 2 kilo normal fazlasına zaten gerek yok günlük 65 gram gibi hesaplasanız 1 kediye zaten 1 ay. Ama önemli bir nokta var 2 kedi olması işi karıştırır biri daha fazla biri daha az yiyor olabilir gözlemleyin bence. Annemin kedisi Bi süre bende kaldı ben normalde kabı dolu tutarım ama çok hızlı ve fazla yiyordu öğünlük verdim başlarında bekledim resmen 😂

nhazalsahin

Çok teşekkür ediyorum :)

Seymaaacaan

10 aylık kedim ayda 1kg yiyor

brokingbad

1 ayda net 2 kg bazen 2.5 gidiyor bizim

sud6ll

Kedileri bilmiyorum, 5 kilo bir maltese cinsi köpeğim var ayda yaklaşım 1.5 kg bitiriyor yaş mama veriyorum arada, hiç yaş mama vermesem ayda 2 kg falan bitirir