Kedimin Mantarı Giderek Yayılıyor

nisaasavass

kedimin boynunda bir tane daha mantar çıktı. terbisil sprey kullanmam istendi ancak iyi gelmiyor. ne kullanmam lazım?

3 CEVAP

Beyzaduman

Veterineriniz daha güçlü bir ilaç verecektir. Veterinerinize gitmelisiniz.

DTDamla

Ecosin kullanin kesin çözüm instagram sayfalarindan kullananlarin pncesi sonraso fotolarina bakabilirsiniz

Patisever13

Benim kedimde de mantar sorunu vardı. Veterinerimiz bağışıklık güçlendirici iğne ve batikon verdi. Batikonu sabah akşam mantarlı bölgeye sürüp 15 dk kadar kedim yalamadan kurumasını sağlıyordum. Mantar sorunumuz bitti çok şükür. Geçmiş olsun.