Silivride Kedi Bulundu

ayseeny

dün bu saatlerde silivri k9 çiftliğine ziyarete gidecektik şans eseri kapının kenarında can çekişen bir british shorthair kedi bulduk ev kedisi olduğu belliydi, hemen veterinere götürdük çok uysaldı ama çok ürkmüş, kulak uyuzu ve kedi gribi olmuş 2 gözünde de ciddi şekilde görme kaybı olacak sanırım, çok zayıflamış ve karnında büyük bir şişlik var ya hamile ya da karnında su kütlesi oluşmuş biraz toparlanınca ultrasona girecek. boynunda tasma olmadığı için doktor bu kedinin kasıtlı olarak sokağa atıldığını düşünüyor, bu kadar şey yaşamasına rağmen tüyleri hala pırıl pırıl ve çok az oranda dökülmüştü, benim kedim bile bir günde daha çok tüy döküyor o kadar söyliyim anlarsınız. kedi 1 hafta süreliğine veterinerde tedavi görecek umarım karnındaki şişlik bebekleridir, yaşadığımız sorun ise gözleri neredeyse kör olacak bu hayvanı onca emek verip bir başkasına emanet edemeyiz ama ya kayıpsa ve sahipleri arıyorsa? hiçbir ilan görmedik. sizce ilan çıkartıp silivri taraflarında dağıtmalımıyız yoksa bizim kedimiz mi olsun?

17 CEVAP

grell

Merhaba bende Silivri'de yaşıyorum. Uygun görürseniz kediyi sahiplenmek isterim.

dollfacepersian

Grell
Kediyi kendileri sahiplendiler