Kediyi Kosırlaştırıp Verecekler.

ygzkptn

Kediyi bayramdan sonra inşallah alacağız.Kedi 8 aylık ve kısırlaştırıp vereceklermiş.Biraz araştırdım ve birde deneyimli olduğunuz için size sorayım.kısırlaştırma ve başka bir eve geçmek ona ağır gelir mi? Ve kısırlaştırınca ne yapılmalıdır?cevaplarınızı bekliyorum..)

3 CEVAP

dollfacepersian

Erkek kedi kısırlaştırma amelliyati basit bir ameliyat ama iyilesme sürecini kendi evinde,guvenli ortamında geçirmesi psikolojisi ve iyileşme süreci icin daha iyi olur. Normal yaşamına donmesi fazla 1 hafta sürer diye tahmin ediyorum. Benim erkek kedim ameliyattan 3 gün sonra normal hayatına dönmüştü. İmkanınız varsa iyileştikten sonra sahiplenin bence

ygzkptn

Cinsiyeti erkek bu arada

ygzkptn

Sağolun