Kedime Hangi Mamayı Vermeliyim.

MINNOS7

yavru kedi maması marka olarak

16 CEVAP

Nurrrrr

Royal canin 34 baby cat

pongul

brit care crazy I'm kittten

Royal canin

mustafaparlak

Kesinlikle Royal Canın ve Proplan önermem. Bu markalar marka adı altında para tuzağı bence. Acana, Orijen ya da N&D öneririm.

4 aylık olana kadar rc baby cat güzel tercih

abb_2004

Acana idi herhalde her yaşam evresi için uygun demişti veteriner ama yine de bi sorun

Cotontzu_Siri

orijen

Cotontzu_Siri

orijen

159deniz123

orjen aynn

Cotontzu_Siri

kitten olmasına gerek yok, six fish öneririm

MINNOS7

teşekkürler

MINNOS7

teşekkürler

MINNOS7

teşekkürler

Cotontzu_Siri

Royal canin derken? Royal canin alana kadar golosi al; hem daha ucuz, hem çok daha kaliteli.

Cotontzu_Siri

Pahalı ve kaliteli: Orijen, Acana, Petcurean Go
Çok pahalı değil ve kaliteli: N&D, Petcurean Now, Wildfield, Brit Care (Emin değilim)
Uygun ve kaliteli: Golosi, Bozita, Matisse, Exclusion (Emin değilim ama wildfield ile aynı üreticinin. İçeriğine bakmadım.)
Kalitesiz: Royal Canin, Hills, Proplan, Happy Cat, tüm market mamaları