En Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Yavru Kedi Maması

MINNOS7

Anket

proplan
(7 oy)
reflex
(1 oy)
happcat
(1 oy)
brit
(13 oy)
Toplam (22 oy)

kaliteli ve uygun fiyatlı.

12 CEVAP

En kalitelisi hangisi bilmiyorum hepsini kullanamış olmak gerekir çünkü ama Bozita kullanıyorum ben şahsen ve çok memnun bir şekilde uzun zamandır kullandığım bir mama, hem lezzetli çocuklar bayılarak yiyorlar hem de düzgün kaliteli bir içeriğe sahip.

Luckyssss

Reflexde et yook

abb_2004

Farklı önerecek olursak acana idi sanırım..Bir de taste of the wild

Benim1kedimvar

Hangisi dogru mama bilmiyorum ama reflex kesinlikle değil

MINNOS7

cevabınız için teşekkür ederim arkadaşımın kedisi de bozita kullanıyormuş birazcık aldım ve denedim kedim bayılarak yiyor tekrardan cevabınız için teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek :)) Bu sitenin amacı da bu zaten birbirimize yardımcı olmak. Bozita gibi kullandığım ve iyi sonuçlar aldığım mamaları paylaşıyorum işte umarım memnun kalırsınız :)

ygzkptn

Brit care

MINNOS7

teşekkürler

Cotontzu_Siri

matisse

HAY_DOST

Hepsi berbat mamalar

yanik_kedi

Uygun mama olarak golosi brit care ve profine

lesibon

proplan gerçekten çok iyi bir mama bence proplanı kullanmalısın