Sokakta Beslediğim Kedinin Cinsi Main Coon Olabilirmi?

Ardfrt

1-2 haftadır besliyorum

8 CEVAP

Firuzecik

Hayır ama çok güzel uzun tüylü soke. İlan koysanız sahiplenmek isteyen çıkabilir :)

Ixterene

Allahım tüyleri çok güzel

abyso_os

Türkiyede maine coon neredeyse hiç rastlanmaz. Çoğu kişi uzun tüylüye maine coon diyor ama bu kedi belliki uzun tüylü bir kedi. Tüyü kadsr ömrü olsun

Haceli

Aaa ilk defa böyle kedi görüyorum MAŞALLAH TÜYLERİ KADAR ÖMRÜ OLSUN

Zeynepulku

Hayır, olamaz

Nebelung melezi bir kedi.

minky

Maine Coon ırkının çene yapısı ile hiç bir alakası yok normal bir sokak kedisi

Oqrenerde06

MAŞALLAH EVDE BAKILSA KEŞKE ŞÖYLE BİR GÜZELLİK. NEBELUNG KIRMASI OLABILIR