Kedim Kustu :(

dezgicavus

Öncelikler veteriner ile görüştüm miktar azmış, tekrarlamazsa önemli değil dedi.

Kedim yarım saat önce sarımsı köpük kustu 1 tatlı kaşığı kadar, keyfi yerinde bir halsizlik ya da ateş falan yok. Mamasını kaldırdım başka yapabileceğim bir şey var mı ?

2 CEVAP

Sznyll

Benim kedimde kusmuştu hemde baya. Ama tekrarlamadı. Bizimkinin midesi karıştığı için olmuş yemek yedikten sonra çok koşuşturdu o yüzden. Sizinkide mama yediktem sonra çok koştuysa ondan olabilir. Geçmezse veteriner hekimini tekrar arayın birde mamadan sonra koşmadıysa tekrarladığı için şimdide sorabilirsiniz

dezgicavus