Yardım Lazim

Sabah sokakta tanıştık.hic hali yok sürekli uyuyor.sicak yer istiyor.su hiç içmesi 5-6 kere süt içti.12 saattir hiç cisini yapmamıştı ıslak pamukla yaptırdım.yas manayı yemek istiyor ama ağzına alınca fena oluyor.acaba yara mi var ağzında.bilgisi olan varsa yazabilir mi

8 CEVAP

dollfacepersian

Bulunduğunuz şehirdeki Petshop tan kedi süt tozu alabilir misiniz acaba? Çok küçük ve normal süt yarardan çok zarar verebilir

ayselkuss

Süt dediğiniz normal inek sütü değil dimi?

Cotontzu_Siri

kaç yaşında? inek sütü vermemelisiniz. acilen veterinere götürün

Normal kutu suyu su ile karıştırdım.sabah veterinere görüşü cam ama bu gece kötü Ni şey olsun istemiyorum.1 aylık ya var ya yok

ygzkptn

Ben kedime hawmi marka süt tozunu ve 1 çay bardağı ılık sütü karıştırıyordum.vetin verdiği yaş mama koyuyordum ve içiriyordum.öyle yapın

Sabah alicam veterinerede goturucem.insallah sabaha kadar yaşar.cok t.ederim

Ağzında yara yoktur yalnızca çok küçük, kediler için süt tozu bulamazsanız bebekler için olan laktozsuz hazır toz mamaların ölçüsünü normalin iki katına çıkararak kullanabilirsiniz. Gözleri açılmamışsa bir haftadan küçüktür bence süt anne bulun.

Denizzzzzz

1aydan küçükse zaten yiyemez bu normal bir durum bence kedi süt tozu veya normal bebek maması alıp verin bir kaç güne toparlar inş .