Aldığım Yaş Mamanın Nesi Var ? Acil

Benim1kedimvar

Çiğ gibi ve diğer mamalar gibi jöleli değil sulu
Unumsu kokuyor

11 CEVAP

PERIveLIDYA

Kaliteli yaş mamalar alın. Ben bu yaş mamanın adını daha önce hiç duymadım.

dollfacepersian

Ben kedimi ilk sahiplendiğimde hiç bilgi sahibi değildim. Sizin gibi sorarak araştırarak bilgi sahibi oldum:)
Mamanızı seçme konusunda şuradan bilgi edinebilirsiniz https://kedilibirhayat.com/saglikli-kedi-mamasi-nasil-olur/
Blogdaki diğer yazıları okuyup bloğu takip etmenizi öneririm.
Tuzsuz peynir,light ton balığı, ev yapımı yoğurt,yumurta sarısı verebilirsiniz.
Yumurta sarısı iyi bir biotin kaynağıdır ve biotin tüylere çok iyi gelir.
İsterseniz yaş mamayı evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Ben kendim yapmadığım için tarif veremiyorum ama burada kendi yapan arkadaşlara sorarsanız güzel ve sağlıklı tarifler verirler size. Ek olarak seviyorsa azıcık taze meyve ve pişmiş sebze verebilirsiniz.
Meyve olarak üzüm asla vermeyin. Kediler için zehirlidir
Sormak istediğiniz herhangi bir soruyu bana sorabilirsiniz. Bilgim yettiğince yardımcı olmak isterim

Cotontzu_Siri

vermeyin, çok kötü

Cotontzu_Siri

iyi

dollfacepersian

Benim1kedimvar
Brit care kedimde kullandığım yaş mama markalarından biri. Oldukça kaliteli bir mamadır. Kesinlikle tavsiye ederim.
Kullandığım diğer kaliteli markalar Gimcar,Schesir,Sapphere ve Chefs Choice. İsterseniz bunları da kullanabilirsiniz

Cotontzu_Siri

15 kilosu 70 liraya satılan berbat bir marka

Benim1kedimvar

Şimdi internetten brit care yas mama siparis ettim bunun iyi olduğunu soyluyorlar sizce nasil

Cotontzu_Siri

ben de naturea'yı çok beğeniyorum yaş mama olarak

Benim1kedimvar

Ben bunlari ilk defa duydum ve mama konusunda cok bilgisiz oldugumu fark ettim . bana onericeginiz seyler varsa yazabilir misinkz. Bir kac bilgi verebilir misiniz .
Mesela ona yoğurt . yumurta sarisi ve tuzsuz peynir gibi neler yedirebilirim?

batuhantopcu

markası nedir?

Benim1kedimvar

Face cat 400gr 3 tl
içim rahat etmedi o yüzden vermedim
siz hiç duydunuz mu bu mamayı