Bonacibo Nasil Bir Mama ?

Benim1kedimvar

Tr de uretildigi icin uygun foyatli oldugu söyleniyor . yillardir kedisini bu mamayla besloyenler varmis.
Biz de 2 defa siparis edip kullandik kedim deneme urunlerini cok sevdi ama su an da severek yedigini soyleyemem.
Bonacibo kuzu etli kullaniyoruz.
Yeni mamaya gecmek istiyoruz mama onerir misiniz
Ogrenciyim ve kedimin tum ihtiyaclarini ben karsilamaya calisiyorum o yuzden önericeginiz mama kilosu 15 tl yi gecmezse cok mutlu olurum

Simdiden tesekkurler

12 CEVAP

Benim1kedimvar

Peki pahali olmayan bana gore mama onerir misiniz

Benim1kedimvar

Orijen iyi bir mama mi ve fiyati gercekten boyle mi

donems

Bonacibo ilerleyen zamanlarda bobrek sorununa yol acabiliyor.kaliteli mama tercih edin ilerde uzulmeyin derim

Cotontzu_Siri

kilosu 15 tl çok değişken bir ibare. 15 kg olanın fiyatına göre hesapladığınız kilo fiyatı ile 2 kg olanın fiyatına göre hesapladığınız arasında çok fazla fark var

Benim1kedimvar

Anlamadim

Cotontzu_Siri

Örneğin, orijen six fish: 6.8 kg olana göre kilosu yaklaşık 45 tl. 2.27 kg olana göre ise 70 tl.

Cotontzu_Siri

süper bir mama ve maalesef ki fiyatı gerçekten böyle

Cotontzu_Siri

bozita, golosi veya matisse

Cotontzu_Siri

önerdim zaten

ritathedog

Biz bir yıl onu kullandık sonra proplan somonlu şimdi de duo delice kullanıyoruz. Hepsinde problem yaşadım bir tek bonaciboda sorun çıkmıyor ve gayet iştahla yiyor. Hiçbir zararını görmedik üstelik fiyat kalite oranı son derece başarılı öbürlerine oranla.

Benim1kedimvar

Kedim numuneleri sevmisti ama simdi yemiyor