Uygun Fiyatlı Kedi Mamaları Önerisi Olan?

gozdeleo

arkadaşlar merhaba benim 2 aylık bi oğluşum var. proplan tavuklu mama aldım ilk promosyon ürünü 800 gr 25 tl idi. ama öğrenci olduğum için 3 kg si biraz yüksek geldi. daha uygun ama kaliteli olan bi mama önerirmisiniz kuru?

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

golosi, bozita, matisse

yasement

Biz de yavruyken onu kullanıyorduk 400+400 hala devam ediyor demek. Profine kitten, Brit premium, Farmina Matisse kitten olabilir.

dollfacepersian

*Alabilirseniz

dollfacepersian

Alabilirsiniz Brit care de iyidir

Denizzzzzz

Kullanmadım ama öneriler doğrultusunda felicia da iyi diye duydum

Entropi

Pro Choice ve Reflex mama kullanabilirsin kardeşim fiyatlarına göre zengin içerik ve gayet başarılı.

gozdeleo

pro choice sipariş verdim teşekkür ederim hepinize :))

BlindCat

Refex iyi değil diye biliyorum fiyatı uygun ama içinde et yok resmen

mustafaparlak

Brit Care, Bozita, Profine

Luckyssss

Felicia 50 tl kedi olanı

abb_2004

Taste of the Wild diye duymuştum