Vet's Plus C Vitamini

minky

Bu ürünü kullanıp faydasını gören var mı?Hamile kedimiz var apartmanda bağışıklık için almayı düşünüyorum.

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/vet-s-plus-kedi-ve-kopekler-icin-bagisiklik-sistemi-guclendirici-c-vitamini-tableti-100-lu.html#

2 CEVAP

yagmuraksy

Ben köpeğime aldım hiç fayda etmedi tüy sağlığı için olanını da aldım aksine tüy dökümü arttı ve eskiden parlayan tüyleri şuan yolunmuş gibi gözüküyor

tyguler

Bağışıklık için genelde aminosol öneriliyor bence aminosol deneyin giyatı da uygun zaten ve vetsplus'ta hayvanlar sağlık sorunu yaşayabiliyor gećenlerde burada birisi yazmıştı vetsplus markası yüzünden hasta oldu diye bence aminosol daha güvenilir