Kesi Tüyü Zararlımıdır Acil

BlindCat

Arastırdıklarıma göre aşısı tama olan kedilerin sorunu yokmuş ama benim kedim yavru olduğu için aşıları daha yapılmadı tüyü bana zararlımıdır lütfen yardımcı olun:(

6 CEVAP

mustafaparlak

2 aylıksa aşılara başlayabilirsiniz ve ne olur ne olmaz aşıları olana kadar öpüp koklamamanızı tavsiye ederim. Aşıları olduktan sonra kokusunu koklaya koklaya içinizi çekersiniz de öpersiniz de ❤❤

BlindCat

Bu konu hakkında fikri olan yok mu:/

Benim1kedimvar

Kedin hic baga bahceye cikti mi ?
Kedinin uzerinde pis koku var mi ? Kac aylik ?

BlindCat

2 Aylı e et dışarısan aldım

BlindCat

Cok teşekkür ederiiiim :)

Entropi

Parazit aşıları yapılmış ve sağlıklı beslenen bir bebeğin tüğünden insana asla zarar gelmez. Aksi taktürde maske kullanmadan yüz teması yapmayın