En İyi Kedi Süt Tozu Markası?

patili

Arkadaşlar daha önce bu konu geçmişti ve bir arkadaş şu markanınki güzel değil. falanca markanınki güzel demişti. Ben "gimcat yavru kedi süt tozu" ile "beaphar yavru kedi süt tozu" arasında kaldım. Daha önce "kullanan" veya bu konuda bilgisi olan arkdaşlar duyum ve tecrübelerini yazarlarsa sevinirim. Güzel bi bilgi alışverişi olur umarım..

11 CEVAP

patili

teşekkür ederim canım. benim de gönlüm beaphardan yana :)

BlindCat

Ben teşekkür ederim sana tavsiyeler için

vetaseda

Dr. Clauders . İçerik olarak çok zengin ve besleyici . Tavsiye ederim.

BlindCat

Annemin kedisi behlülün annesi döğumdan sonra ölmüs annembeslemek zorunda kalmıstı anneme sordum az once o beaphar kullanmış ikisinin de iyi olduğunu ama bunu daha iştahlı içtiğini söyledi :)

Benim1kedimvar

Beaphar kullanmak icin yavru olması sart mi bende minnoşa kullansam faydası olur mu. 11 aylık

patili

benim kızım 5 yaşında. zayıftı diye aldım. üzerinde yerişkin kediler ve yaşlı kediler için de kullanım kılavuzu var. kullanılıyor evet.

dr. clauders bir sonrakinde de gimcat veya bunu alırım. hangisi daha iyidir acaba dr cluaders mi yoksa gimcatin taurinli kedi sütü mü

HAY_DOST

Gimcat, bir pet active harika ben kullanıyorum

HAY_DOST

Bio

patili

ben de beaphar aldım. memnunuz bya.

Benim1kedimvar

Bunu nerden alicam

patili

hepsi, *********.com da veya *********.comda mevcut