Çocuklarınızı Kocanıza Çocuklarınızı Emanet Etmeyinnn :))))

pasakli_

Gününüz güzel geçsin :)

Ah şu kocalar çocuklarımız daha da kaynaşsın diye ne hallere sokmuş çocuklarımı 😂😂😂 aslında gayet de kaynaştı onlar🥰🥰❤️❤️

Kamu Spotu: Çocuklarınızı Sakın Kocanıza Emanet Etmeyinnn 😂😂😂

5 CEVAP

Beyzaduman

Ya ben bunları yerimm ❤️ ❤️Maşallah, ikiside gözüme öyle tatlı masum geliyor ki... Rabbim ömürlerini uzun eylesin 🙏🏻🙏🏻

pasakli_

Tek zorluğu var, ikisi de sokakta çok zarar görmüş birbirlerine çok saygı duyuyorlar ancak hala insan korkularını atamadılar bazen sevmek için elimizi kaldırdığımızda bile korkup kaçıyorlar o kadar çok üzülüyorum ki.. Yavaş yavaş onu da atacaklar inanıyorum ama kedicik çok kıskanıyor🙈

Renklipati

Çoğu insandan iyiler maşallah kedi köpek sevgisi bir arada
Sağlıklı yaşam sürerler inşaAllah tüyleri kadar ömürleri olsun 🌹

Buketbayraktar

İki yavrunuz da çok uysal çok güzeller bayılıyorum. 2 kedi bile bu kadar hızlı alışamıyorum çoğu zaman birbirine. Babalar biraz çılgın oynuyor ama evet 😂

pasakli_

Tek zorluğu var, ikisi de sokakta çok zarar görmüş birbirlerine çok saygı duyuyorlar ancak hala insan korkularını atamadılar bazen sevmek için elimizi kaldırdığımızda bile korkup kaçıyorlar o kadar çok üzülüyorum ki.. Yavaş yavaş onu da atacaklar inanıyorum ama kedicik çok kıskanıyor🙈