Neden Yapıyor Bunu?

cute_catTR

merhaba arkadaşlar, erkek bir iran kedim var. Ve tırmalama tahtası yerine başka yerleri tırmalıyor neden tırmalama tahtası yerine başka yerleri tırmalıyor ?

4 CEVAP

dollfacepersian

Tırmalama tahtasını tırmalamayı sizin öğretmeniz gerekiyor. Öğrense bile sevmediği için başka yerleri tırmalamaya devam edebilir. Öğretmek isterseniz şuradan bakabilirsiniz http://www.scottishfold.com.tr/kedileri-tirmalama-tahtasina-alistirmak/

abb_2004

Belkide artik bikmistir minnos kedi☺

cute_catTR

yo öncede çok severdi

cute_catTR

yenisini getirsek olur mu ki??