Kedim Sert Yere Yatıyor

Benim1kedimvar

Normal mi bu? Masa üstüne yere falan yatıyor ama tüm gün değil.sadece önceden yapmadığı için şaşırıyorum

3 CEVAP

Hava sıcak ya belki kendini soğutmak için yapıyordur bizimkinde yapıyor hava sıcak olduğundan beri

Benim1kedimvar

Ben de mide rahatsızlığı yaşıyor sanıp korktum. Sizin ki de bazen ağzını şapırdatıyor mu? Ses gelicek kadar degil ama su içtikten sonra yaptığı gibi yapıyor bazen

dollfacepersian

Sıcaklıyor olabilir. Suyunu soğuk tutmaya çalışın ama aşırı soğukta olmasın