Kilo Problemi

Dino0735

2.5 yaşında golden oğlum ne yaptıysam barf besleme diyet kuru mama denedim olmadı kilo veremedi günlük 2 saat kadar yürüyoruz koşuyoruz ama çok da yiyor önerileriniz var mı mama ve takviye besin şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

Köpek beslenmesi ile ilgili bilgim yok ama günlük yemesi gereken miktardan fazla yiyorsa mecbur öğün olarak verip ara öğünlerde az az ödül mamasıyla oyalayabilirsiniz ben kedime öyle yapıyorum şuan. Zira öğünlü vermezsem yemesi gerekenin 2 katını yiyor. Mama olarak en az yağ içeren kısır mamasını bulup aldım mecburen

aysuaks6789

pro plan mama alın kısır ise değilsede kısırlaştırın

Buketbayraktar

@aysuaks6789 her soruya proplan yazmayın lütfen tahıl oranı yüksek bir mama tam tersi kilo alımı için tercih ediliyor

Dino0735

Proplan light mama denedim pek faydası olmadı