2.5 Aylık Scotish Fold Kedim Hiç Bir Şey Yemiyor Ne Verebilirim

Sdakstt

Kedim 5 gündür bizimle petshoptan aldık kuru mama royal canın yiyemiyor yaş mama yemeyide bıraktı ve ishal ne yapabilirim

42 CEVAP

Sdakstt

Dün akşam götürdüm sağlıklı olduğunu söylediler sadece ishal olduğu ve rahat durmadığı için iğne yapmadılar mamasını nasıl yedirebilirim

Sdakstt

Veteriner gayet sağlıklı olduğunu söyledi fakat suan yemek yemiyor mama yoğurt süt yaş mama herşeyi denedim

Sdakstt

En kısa zamanda temin edeceğim teşekkür ederim

Sdakstt

Çok teşekkür ederim yardımınız için ❤️

Sdakstt

Kuru mamayı ıslattım yemedi, sütle ıslattım yine yemedi yiyebileceği kadar küçülttüm ve ıslattım yemiyor malesef

Sdakstt

Onuda denedim ama yemiyor malesef ödül stick leride koydum içine yemiyor.

Sdakstt

başka bir vet götüreceğim ödemeyi yapmasalarda gözümle görerek içim rahat etsin istiyorum

aze

Bursa da iseniz Petzilla ya da Alya veterineri tavsiye ederim hem para avcısı değiller hemde çok ilgililer Sevecenler

nildogcat

Bursa'dan Gemlik'e gelme şansınız var mı?Çok iyi bir veteriner var Gemlikte.Pet life veteriner kliniği.Hakan bey ile görüşebilirsiniz cidden çok işgili ve çok güzel yardım ediyor

sezind

Ahhh ahhhh.. Hiçbi şey diyemiyorum tek merak ettiğim kedinin son durumu nasıl?

patili

yapmanız gereken öncelikli şey; royal canin recovery (yaş mama) bir veterinerden temin etmeniz. hills a/d de aynı vazifeyi görür. 2sinden biri. Bu mamalar hasta kedilere şırıngayla verilebilecek sıvılıkta reçeteli yaş mamalar. bir şırınga alın. iğneli kısmı hiç takamyın enjektöre ve mamayı enjektörün içine çekip kedinin agzına yavaş yavaş sıkın. 20 gr 10 gr şeklinde ne kadar yiyebiliyosa yedirin. bir çay kaşıgı haşlanmış bal kabagını da sabah - akşam yedirin. hemen kesilir ishali. petshoplara güvenmeyin. kendiniz karşılayın, o size emanet bir can artık zaten. by şekilde hem mama ihtiyacını karşılamış olursunuz bu enjektörke yedirme işleminde. hem de bal kapagı ile de ishali kesilir.

PERIveLIDYA

Kediniz Nasıl oldu?