Ağızlık

erlcnr1903

8 aylık french bulldogum var burunları kısa olduğu için ağızlık bulamıyorum öneriniz varmı

1 CEVAP

Betulay_

Ağızlık takmayın zaten buldogların genel olarak bir nefes darlığı problemi var. İng buldog besliyorum yakınımda karakol var gezdirmeye çıkarınca tüm polisler pitbul sanıyor inandıramıyorum da illa ağızlık takın diyorlar sinir ediyorlar nefes darlığından dolayı da hırlıyor sanıyorlar saldıracak diye korkuyorlar ta ki bu güne kadar hiç kimseyi ısırmayan bir köpek bahçede tavşanlarla yaşıyor.