Evde Yalnız Kalmak İstemiyor

Nurrrrr

4 aylık oğlum evde yalnız kalmak istemiyor eve geldiğimde kapının orda miyavlarken buluyorum evde yalnız kalmaya nasıl alışdırabilirim?

5 CEVAP

dollfacepersian

Bakabilecekseniz bir arkadaş sahiplenseniz çok faydası olur. Yanlız kalmaz,oyun arkadaşı olur

sezind

Benim evde 3 kedim var. Bütün gün uyuyorlar fakat eve babamın geleceklerini anladıklarında hemen kapıya gidip miyavlıyorlar. Sizinki de bu tarz bir durum olabilir :)

Reyyanhan

Bencede uzun süre tek kalmamalı.

yasement

Siz yokken uyuyodur muhtemelen, geldiniz diye miyavliyo :) evde olabildiginiz zamanlari onunla ilgilenerek gecirin bisey olmaz

Nurrrrr

Teşekkür ederim sanırım bir oyun arkadaşı edinicem ona