Kedi Kısırlaştırması

dollfacepersian

Merhaba yuva aradığım yavruların annesi şuan bahçede bakılıyor ve keyfi yerindeymiş. Fakat sürekli hamile kalıyor ve yavruları telef oluyor. Yavruları 79 günlük oldu ve kendisinin tekrar hamile olma ihtimali var.(Yavrular anneden ayrı,nerdeyse hepsi yuvalandı)
Anneyi kısırlaştırmak istiyoruz ama maddi imkansızlar yüzünden kısırlaştıramıyoruz. Burada belediye ücretsiz kısırlaştırma yapmıyor bildiğim kadarıyla.
Ne yapabiliriz? Önerisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

sahiplendirin dedim, sahiplenin değil :))

dollfacepersian

Yanlış okumuşum pardon:)
Anne sahiplenilmiş gibi. Süt anne arayan biri istemiş. Şuan bahçede yavru ile birlikte bakıyorlarmış

Cotontzu_Siri

anneyi sahiplendirin

dollfacepersian

Cotontzu_Siri
Şuan herhangi bir kedi sahiplenmem mümkün değil maalesef