İç Dış Parazit Fiyatı

efruzg

Kedinizin iç ve dış parazitini kaça yaptırdınız? Hangi tedavi yöntemiyle? Hap mı yutturulmalı, üç günlük iç parazit için sıvımı verilmeli. (İlk iç dış parazit )

10 CEVAP

iç iğne dış sprey 40TL idi

Reyyanhan

İç dış ( iç hap dış damla ) 50 tl ödedim .

yasement

Kontil suspansiyon galiba o. Bence hap yutturun ikisi de uygun fiyatli hap daha cok tur parazite etkili. 1 tam caniverm 7 lira veya aniprazol da 10 lira gibi bisey genelde ikisinden biri olur veterinerlerde. Kilosuna gore yarim aliyoruz biz, ben kendim yutturabiliyorum.

Luckyssss

BEn 55 tl verdim kedi ye

pongul

iç hap, dış damla 50 tl
iç iğne, dış damla 80 tl

pongul

hap canivermdi 700 mglikten. kiloya göre verilen miktar farklı... iğne ve damla markaları bilmiyorum, vet yapıyor.

bolt

İç hap
Dış damla
50 TL

Cotontzu_Siri

ikisine de ayrı ayrı 80 tl :/ (iğne)

efruzg

Bende veterinere sordum 50tl dedi, arkadaşım iç dış parazit 17tlye yaptırmış farkı ne öğrenmek için sormuştum sanırım bizim veteriner hekimin dediği daha etkili ve kalıcı herkese teşekkür ederim

hazalsenol

İç iğne dış damla olmak üzere 80 lira veriyorum ben