8 Kilo Yaş Mama Kaç Ay Gider?

Benim1kedimvar

Kilo artınca fiyat daha uygun oluyor Bende brit care 8 kilosu 100 tl ye buldum sizce nasıl? Ve de kaç ay gider 1,5 yada 2 ay gider mi

9 CEVAP

ursaminor

8 kilo 8000gram günde hadi taş çatlasa 100gr yese (ki yemez o kadar ve yememeli de zaten :D)
8000/100= 80 gün
8000/90= 88 gün
8000/80=100 gün

Bu da bu derece basit bir mantıktır :D

Benim1kedimvar

Kedim 11 aylık ama

arada vereceğiniz takviye besinlere max 4 ay gider

Günde yüz gram az değil mi yahu benim kedim azman olmuş o zaman asdfas

Benim1kedimvar

Yaş mama değil normal kuru mama

yasement

Ayda en fazla 1.5 kilo yer

yasement

Gunluk kac gram yaziyor pakette. Ordan asagi yukari cikar aylik ne kadar

Benim1kedimvar

Daha almadım

patili

100 gram bayagı çok. ama kediniz erkekse belki yiyebilir. obez olmuyorsa ve yediği halde çok kilo almıyorsa sakıncası yok. Ama normal şartlarda bir dişi yememeli o kadar.. Anneyse veya hamileyse 120 140 gr bile yiyebilir.