Mama Önerisi

Findikkizim

Tekir cinsi kedimde inanılmaz tüy dökülmesi var. Çok pahalı olmayacak (öğrenciyim) şekilde kullanabileceğim mama önerirseniz çok sevinirim.

5 CEVAP

Findikkizim

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim hepsini araştıracağım.

fettahaltuntas

tüy dökülmesine felicia iyi geliyor diye biliyorum ben eskiden kullanmistim evet gercekten fena değil. 12 kg alirsaniz aşırı uyguna geliyor

AlpMordecai

Ben de öğrenciyim proplan bu fiyatlarda değilken kullanıyordum ama o bayağı kıl döküyordu, sitede bazı kullanıcılar tavuk içeriği bazı kedilere böyle yan etki yapabilir yazmışlar, fiyatlar iyice artınca daha ucuz olan Felicia'nın kuzu etlisine geçtim. Proplan almam imkansız artık, öğrenci kredisiyle alıyordum kedinin ihtiyaçlarını. Kıl dökme sorunu da ortadan kalktı büyük ölçüde. Ama kedilerin tolerans değerleri farklı farklı, kimi kedilere iyi gelen mama başka kedilere kötü gelebiliyor. En makul yol denemek gibi. Siteden tester satın alıp denemenizi tavsiye ederim.

Brit Premium, Matisse ve Profine mamalarını öneririm. Öğrenci olarak alabilinecek en uygun düzgün mamalar bunlar

tyguler

Orijen, acana derdim ama çok pahalar.
Brit care, bozita, primacat markalarına bakabilirsiniz.
Daha ucuz isterseniz felicia, golosi, bonacibo markalarına bakabilirsiniz.