Kedi Maması

Umut4204

Slm arkadaşlar benim 3 aylik kızım var proplan kullanıyorum veteriner sordum proplanı önermedi bana unique diye bir marka onerdi hic duymadim bi markayı kullanan yada bilen varsa lutfen söylesin kafam karıştı iyi bildiğimiz markalar yoksa iyi degilmi.

10 CEVAP

Valla cıldırcam bende az kaldı her mamaya biri bısey diyor proplan önerdiler bana da

unique içeriği çok kötü bir marka .Proplanı genelde veterinerler öneriyor ,Tuaf .Benim şuan arkadaşım proplan kullanıyor kedisi çok iştahla yiyor sağlıklı bir kedi. İçeriği ortalama aman aman çok iyi değil . Bende denemeyi düşünüyorum bakalım.

Oqrenerde06

Proplan kullanın diyor bizim ki her gittiğimiz de, 😅😅

İkisi arasında seçim yapmak gerekirse Proplan daha iyi diyebiliriz çünkü içerisinde Unique' in aksine bir miktar taze et var. Lakin her iki mamanın da içeriğine bakılırsa bu fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum. Kilogram başına ayırabileceğiniz bütçe nedir? Bunu bilirsek size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Beyzaduman

Veteriner proplan,
Petshoplar royal canin önermekten vageçmiyor😫 İkisi de tahıl deposu

ruthiees

proplan ve royal canin önermekten vazgeçmiyorlar fakat bu mamalar iyi değill

Umut4204

Rafa baktım veterinerde bu markalar vardı bana pek samimi gelmemişti markayla anlaşmış olabilir. Diye düşünmüştüm . Sizin düşünceleriniz çok önemli hepinize teşekkür ederim.

Umut4204

Rafa baktım veterinerde bu markalar vardı bana pek samimi gelmemişti markayla anlaşmış olabilir. Diye düşünmüştüm . Sizin düşünceleriniz çok önemli hepinize teşekkür ederim.