Köpekler Yemekten Sonra Ağızlarını Siler Mi?

Cotontzu_Siri

Köpeğim yemekten sonra ağzını halıya siliyor. İlk başta yapmıyordu ama sonradan her yemekten sonra yapmaya başladı. Ben her yemekten sonra onun ağzını sildiğim için öğrenmiş olabilir mi? Yoksa bu içgüdüsel bir şey mi?

19 CEVAP

ecekocak

köpeğinin ağzını siliyor muydun?

Benim1kedimvar

Bence öğrenmiştir ya da senin silmeni istiyordur

BlindCat

Niye siliyordun yalamıyormuydu kendi

159deniz123

siz silin peçeteyle bundan sonra

BlindCat

Ya çok şeker ya bu arada evet semizlenme isteği duyarlar :D

izzy

Evt her mamadan sonra yapıyor aynı hareketi

BlindCat

Görmek isterdim

BlindCat

:D:D:D

Luckyssss

Benimki koltuk halı demeden sürtüyo agzını temizleyene kadar

Cotontzu_Siri

Bir tek salonda halı var. Yemeğini yer yemez koşarak gelip ağzını silmek için halıya atlıyor. :D Geldiği koridora bir ıslak mendil atıyorum, onu getiriyor. Ben de siliyorum.

Luckyssss

Uuuu zeki gızz :D

pervinakat

ya öğrendiiği için yada kirden rahatsız oluyordur

Cotontzu_Siri

evet siliyordum

Cotontzu_Siri

kendi yaptığım mama olduğu için her yüzünün her tarafına bulaşıyordu. bir de kahkülü kabın içine giriyor :D

Cotontzu_Siri

siliyorum zaten