İsmi Ne Olsun??

ecekocak

Anket

Yaman
(4 oy)
Barmel
(5 oy)
Pars
(6 oy)
Gece
(6 oy)
Sırma
(0 oy)
Karamel
(5 oy)
Nini
(1 oy)
Duman
(0 oy)
Toplam (27 oy)

Bir yavru ERKEK köpeğim var ama hala isim bulamadık. Çok hareketli ve eğlenceli bi köpek. Sizce ne olsun? Düşündüğünüz farklı isimler varsa yorumlara bırakın.

13 CEVAP

Fotoğrafını koyarsanız daha yardımcı olursunuz, bazen hayvanların suratına baktığında bile bir isim cuk diye oturabiliyor. Ama şükür ki şıklarda PAŞA yok.

ecekocak

Ben satın almaya karşı olduğjm için sahiplendim. Açık kahverrngi siyah ve beyaz renkli yeşil gözlü

Cotontzu_Siri

riley

PERIveLIDYA

Pascal, Leo, Ozzy
Erkek bir kedim/köpeğim olsaydı bu isimlerden birini seçerdim. :)

abb_2004

Badem olsunnn

Cotontzu_Siri

cinsi ve rengi ne

ecekocak

Ben satın almaya karşı olduğjm için sahiplendim. Açık kahverrngi siyah ve beyaz renkli yeşil gözlü

Reyyanhan

Hatiyamo . Hint li kopek terbiyecisi nin adıydı bi film de. Adam a aşık olmuştum :)

ecekocak

Koymam için bir isme sahip olması gerekiyor

ecekocak

Koymam için bir isme sahip olması gerekiyor

Miril

Rubby

pervinakat

maya olabilir benim köpeğiinn ismi maya benim çok hoşma gidiyo :D

bolt

Bolt
Hachi