Kedim İyi Mi ? Sorunu Mu Var ?

Benim1kedimvar

Kedimin burnundaki hafif olan pembelik ve genel beyazligi cekmek istedim ama burda cok pembe cikmis. Arka ayaklari hafif soğuk, burnu hafif akıyor ama baya baya hafif . ama onceden yoktu boyle bir sey . bir de bu aralar kedimin ölmesini isteyenler olunca psikolojik olarak direk ölecegini sanıyorum ve korkuyorum . mama ve su icmesinde sıkıntı yok ama yere yatiyor
Bir de sanki sinirlenmis gibi ses cikariyor oyun oynarken . bunu da önceden yapmıyordu. Bir önceki dostum melek oldu ve buna cok bağlıyım. O yuzden cok korkuyorum .

Gece yine uyku yok galiba

2 CEVAP

PERIveLIDYA

Kim bir kedinin ölmesini isteyebilir ki? :(

Benim1kedimvar

Vicdansiz sadece kendini düşünen iyi bir sey yaptigini zanneden insanlar