Kedime Vereceğim Macunlar Hakkında Bilgi Verebilir Misiniz?

sel76

Merhaba, kedim için Gimcat sindirim sistemi destekleyici ve kalp ve göz sağlığı destekleyici taurinli macun aldım fakat macunları verip vermeme konusunda kararsız kaldım. Yavru daha 7. ayına girecek, macunu kullanmış olanlar bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler:)

2 CEVAP

eceyilmaez

Ikisinide her gün ve çok miktarda vermeyin yorardınız karaciğer ve böbreğini. Haftada 2 gün taurin (zaten mamasindada vardır büyük ihtimalle) 2 gün de gastroyu verebilirsiniz 3-4 cm

oscarto

Bence kullanabilirsiniz bir sıkıntı olmaz. Ama yinede (ikisini bir arada kullandığınız için) ikisini aynı gün mü, kaç gün arayla kullanmalıyım diye veterineri arayıp sorabilirsiniz eğer içiniz rahat etmezse.