Kedimin Derisinde Kabuklu Yara

mommymercury

Tüylerinin altında sert ve kabuklu bir yara var, mantar olabilir mi?

16 CEVAP

pasakli_

Bizde de vardı aynı sorun veterinere götürene kadar kayboldu

Bcanaydn

Arkadaşın dediğin gibi enjeksiyon yarasına benziyor bizde de olmuştu.

ketzleh

aynısı çıktı sonra geçti dokunmayın bence mantara benzemiyor zaten

elifozzdemiir

evet mantara benzemiyor bizde de oluyor ara ara kasiyor yara yapiyor ya da csrpiyor bir yere kabuklaniyor o da gecer bence

mihriii

enjeksiyon yeri olabilir mi benimki mantar aşısı olmuştu onda da böyle bi şey çıkmıştı geçti sonra

Haceli

Mantar olsa o bölgede tüy dökülmesi olurdu

mervevs

bizde de oldu vete götürdük bir yere çarpmıştır geçer dedi geçti

fumigo

Nasıl bir sonuç alabildiniz mi bizden de aynı sorun var şuan

Anonymus297519

Enjeksiyon yarası olabilir, terramiciyn deri kremi sürebilirsiniz sadece yalamasına izin vermeyin.

beyzasuccn

bizim kızda da bu var şu an, ne kadar sürede geçiyor ve o yara kopacak mı, tüy nasıl çıkacak oradan tekrar veya çıkacak mı?

septikbaykus

Mantar yarası olmadığına çok net eminim.

Handerane

Kalın Kabuklu yaraya bir şey sürmek gerekir mi?

Sezgek

Daha yeni geçirdik hem mantarı hem de bu yarayı mantar değiş ve daha kolay iyileşiyor bağışıklığını yükseltin düzenli olarak cristalin ya da batikon ile temizleyin furacin ya da travazol krem sürün günde iki kere sanırım kaşındığı içim falan kedim çok yalıyordu yalatmayaya özen gösterin ki daha çabuk kurusun o kabuk düşüp hafif pembe bir yara olacak sonra düzenli temizlerseniz hemen iyileşir

beyzasuccn

bizim kızda da bu var şu an, ne kadar sürede geçiyor ve o yara kopacak mı, tüy nasıl çıkacak oradan tekrar veya çıkacak mı?

yagmurryamaan

Mantar bu şekilde olmaz önemli bir sey degildir muhtemelen.Veteriner hekimimiz halıdaki zararsiz mikroplardan bile kaynaklanabilecegini soylemisti.Deri sagligi icin ek gida kullanabilirsiniz veteriner tavsiyesiyle