Sakinleştirici Verdirmeli Miyim

ilkexx

merhabalar, kedim 11 yasında. Genel sağlık durumunu öğrenmek için haftaya veterinere götüreceğim ve kan alımı işlemi yapılacak fakat kedim çok hırçın ve asla sakin duracak bir yapısı yok bu işlem yapılırken. Bu nedenle veteriner sakinleştirici yapmayı teklif etti psikolojisi bozulmaması için. Kedimin yaşından dolayı uyutulmasına çok sıcak bakmıyorum aynı zamanda kalbiyle alakalı kesin olmasa da bir problem mevcut olabilir(1 veteriner var dedi 1 veteriner yok dedi). Yorumlarınızı bekliyorum.

5 CEVAP

dezgicavus

Bence çok mantıklı değil sakinleştirici, her seferinde sakinleştirici yapılsın o zaman. Zaten onlar için yorucu maddeler bunlar, en olmadı kediyi 4 kişi tutar ama sağlığı riske girmez. Stres olsa da 2-3 gün sonra azalır . Dobida YouTube veteriner kanalını takip ediyorum, ne hırçın kediler var ve onlarda yapılması taraftarı değil.

Beyzaduman

Sizinle aynı fikirdeyim. Yaşından dolayı sakinleştirici alması pek uygun değil. Ama elbet bir yolunu bulur hekiminiz. Maşallah kediniz 11 yaşında check-up şart🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Buketbayraktar

Bitkisel tabletler var kedi sakinleştirici zoovitalin var mesela bildiğim. Çok etkili olmaz ama daha sakin olmasını sağlayabilir. Bi zararı da olmaz hem

ilkexx

link atabilir misiniz göremedim internette

Buketbayraktar

https://zoovital.com/urunlerimiz/calm-vital ürün bu ama sadece veterinerlerde satılıyor. Bi arkadaşım kullandı yolculuk için. Biz de kızgınlıkta ki erkek kediye verdik. Etkisi fena değil. İnstagram adreslerine mesaj yazdığınızda istediğiniz ürünü ve yaşadığınız yeri en yakın veterineri söylüyorlar. Bunun dışında gimcat macun sakinleştirici var ama o tamamen doğal içerikli mi net bilgim yok İnternetten var gimcat